Hakkımızda

"Damardan değil kulaktan vitamin" sloganıyla Vitamin Fm, bugün Trabzondan Batum’a bulunan güçlü vericileri ile, internet aracılığıyla ise ülkenin ve dünyanın her bir köşesinden geniş bir dinleyici kitlesine ulaşmıştır.

Müziğin tüm renklerini yansıtmaya özen gösteren Vitamin Fm Karadeniz’in "En çok dinlenen Yerel Radyosu" olarak her tarzda en iyi hit eserleri dinleyicilerine ulaştırmaktadır.

Vitamin Fm, ilkeli ve objektif haberciliği benimsemiş, tarafsız ve alternatif haber yaklaşımıyla da radyo haberciliğine yeni bir soluk getirmiştir. Dinleyicisinin ilgisini dağıtmayan kısa ve öz sunuşlarla akıcı bir üslup kullanan Vitamin Fm, bölgenin en iyi seslerine sahip programcılarıyla canlı yayın yapmaktadır.

Başarı grafiğini istikrarlı bir biçimde yükselten Vitamin Fm, farklı konu ve konuklarla hem yöre sanatçılarının hem de bölgenin sosyal nabzını tutmak için özverili çalışmalar yapmaktadır. CD kalitesinde yayını ile www.vitaminfm.com adresinden ve kesintisiz youtube canlı yayın aracılığıyla tüm dünyaya yayın yapmaktadır.